डीभी चिट्ठाको नतिजा सार्वजनिक, यसरी हेर्न सकिन्छ

 बैशाख २६, २०७८ आइतबार ९:७:१९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – अमेरिकी सरकारले प्रदान गर्ने डीभी चिट्ठाकाे नतिजा सार्वजनिक भएको छ ।

सन् २०२२ को लागि आवदेन दिएकाहरुकाे नतिजा गएराति सार्वजनिक भएको नेपालमा रहेको अमेरिकी दूतावासले जनाएको छ । नतिजा थाहा पाउनको लागि dvprogram.state.gov मा गएर आफ्नो कन्फर्मेशन नम्बर, थर र जन्ममिति राख्नुपर्नेछ ।

छनौट हुन सफल आवेदकहरूलाई त्यसपछिको प्रक्रियाको बारेमा जानकारी साइटमा नै उपलब्ध छ । दूतावास या अमेरिकी सरकारका अन्य कुनै निकायले डीभी कार्यक्रममा छनौट भएको भन्ने बेहोराको इमेल नपठाउने भएकाले कसैले त्यस्तो इमेल पठाएमा विश्वास नगर्न पनि दूतावासले आग्रह गरेको छ ।

अन्तिम अपडेट: जेठ २०, २०७८

1 Comments

  • Amish Gurung

    May 9, 2021, 12:51 p.m.

    may be i should be lucky enough to get this dv.

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया