दक्षिणकाली मन्दिर क्षेत्रमा मृत भेटिएकी सन्ताेषी सुब्बाकाे हत्या आराेपमा एक जना पक्राउ

 असार १०, २०७८ बिहिबार १३:४३:२१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – दक्षिणकालीको जङ्गलमा मृत अवस्थामा भेटिएकी सन्तोषी सुब्बाको हत्यारा आराेपमा प्रहरीले एक जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरी सार्वजनिक गरेको छ । महानगरीय अपराध महाशाखाले मृतक सुब्बाको हत्यारा आराेपी सिन्धुपाल्चोक जिल्ला चौतारा साँगाचोकगढी १४ घर भइ दक्षिणकाली नगरपालिकामा बस्ने २९ वर्षीय सुरेश तिमल्सिनालाई बिहीवार सार्वजनिक गरेको हो ।

सुब्बा दक्षिणकाली नगरपालिका ७ को दक्षिणकाली मन्दिरकाे जङ्गल परिसरको पिकनिकस्थलमा रहेको सार्वजनिक शौचालयमा मङ्गलवार मृत अवस्थामा भेटिएकी थिइन् ।

गएकाे असार ६ गते मृतक सन्तोषी सुब्बाले अभियुक्त सुरेश तिमल्सिनालाई खाने र बासको समस्या भएको बताएपछि तिमल्सिनाले खाना र सुत्ने व्यवस्था आफूले काम गर्ने बसमा काम मिलाइदिन्छु भनी दक्षिणकालीको जङ्गलमा लगेर जबरजस्ती गर्न खोजेको र मृतकले प्रतिकार गर्न खोज्दा घाँटी थिची हत्या गरेको अनुसन्धानको क्रममा खुल्न आएको महानगरीय अपराध महाशाखाका प्रमुख चन्द्र कुबर खापुङले बताउनुभयो ।

अभियुक्तलाई लुकिछिपी बसेको अवस्थाबाट काठमाण्डाै महानगरपालिका २७ कमलाक्षी इनबहालबाट पक्राउ गरी थप अनुसन्धान भइरहेको महाशाखाले जनाएको छ । अभियुक्तको साथबाट घटनाको बेलामा लगाएका कपडा, मृतकको मोबाइल र मेमोरी कार्डसमेत फेला परेको प्रमुख खापुङले बताउनुभयो ।   

अन्तिम अपडेट: असार ३१, २०७८

तपाईको प्रतिक्रिया