रिक्सा चलाएर समाजसेवा

 असोज ८, २०७५ सोमबार १०:१९:४ | उज्यालो सहकर्मी

रौतहटका केदारप्रसाद तिमल्सिनाले २१ वर्षदेखि रिक्सा चलाउँदै आएका छन् । पहिले बल लगाएर तान्ने रिक्सा थियो ।तीन वर्षयता विद्युतीय रिक्सा चलाउँछन् ।

आफ्नो पेशा प्रति सन्तुष्ट मात्र होइन गर्व पनि गर्छन् । सुखी र खुशी छन् । फुर्सद भयो कि अरुको सहयोगमा लाग्छन् । प्राय जसो दक्षिणी भेगका गरिब बस्तीहरु राहत बाँड्न पुगिरहन्छन् ।

अन्तिम अपडेट: जेठ १४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

1 Comments

  • मनोज दाहाल

    Sept. 24, 2018, 11:37 a.m.

    दिलदार केदारप्रसाद तिमल्सिनाको कुराले भाबुक बनायो, कति उच्च तपाईंको विचार, काखौ कमाउने धनका धनिहरु भन्दा रिक्सा चलाएर जीवन यापन गर्ने तपाईंको सहयोगी मनले निश्चय नै स्वार्थी बन्दै गएको नेपाली समाजलाई प्रेरणा र हौसला मिल्नेछ, अनि समाज प्रतिको उत्तरदायीत्व बोध गराउनमा पथ प्रदर्सन गर्ने छ, सलाम छ तपाईंलाई |

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया