आप्रवासी स्रोत केन्द्रको महत्त्व र दिगोपनाका लागि भएका प्रयास

 साउन १३, २०७९ शुक्रबार १४:२०:५ | उज्यालो सहकर्मी

आप्रवासी स्रोत केन्द्र देशका ३८ जिल्लामा रहेका छन् । यी केन्द्रले वैदेशिक रोजगारीमा जानका लागि राहदानी बनाउन आउनेलाई सही सूचना प्रदान गर्नुका साथै रोजगारीको क्रममा कुनै समस्या तथा अप्ठेरो भएमा समाधानका लागि सम्बन्धित निकायसँग समन्वय र सहजीकरणको काम गर्छ । स्थानीय सरकारको नेतृत्वमा सुरक्षित आप्रवासन (सामी) परियोजनाद्धारा सञ्चालित स्रोत केन्द्रको दिगोपनाका लागि पालिका र जिल्ला प्रशासन कार्यालयले समेत संयुक्त रूपमा विभिन्न प्रयासहरू गरेका छन् ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ३२, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया