केही क्षेत्रमा गठबन्धनका दलबीच नै प्रतिस्पर्धा हुने

 कात्तिक ११, २०७९ शुक्रबार १४:३१:२६ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – सत्ता गठबन्धनका चार दलभित्र सहमति हुन नसकेका क्षेत्रमा मित्रवत् प्रतिस्पर्धा हुने भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा आज शुक्रवार बसेको गठबन्धनका शीर्ष नेताहरूको बैठकले सबै क्षेत्रमा साझा उम्मेदवार तय गर्न नसकेपछि सत्तारूढ दलभित्रै प्रतिस्पर्धा हुने भएको हो ।

बैठकपछि निकालिएको विज्ञप्तिमा केही ठाउँमा मित्रवत् प्रतिस्पर्धा गर्ने गरी तय गरिएको छ र ती ठाउँमा एकआपसमा समान र सौहार्दपूर्ण व्यवहार गर्ने समझदारी भएको उल्लेख छ ।

नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा, नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल र राष्ट्रिय जनमोर्चाका अध्यक्ष चित्रबहादुर केसीले निकाल्नुभएको संयुक्त विज्ञप्तिमा विभिन्न ठाउँमा देखिएका विवाद मिलाउन प्रतिबद्ध रहेको उल्लेख छ । सहमति भएका उम्मेदवारहरूको सूची सार्वजनिक गरिएको पनि विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।

अन्तिम अपडेट: फागुन १९, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया