भोलि घोडेजात्राको दिन पनि राहदानी विभाग खुला रहने

 चैत ६, २०७९ सोमबार १२:५४:१८ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – भोलि मंगलबार घोडे जात्राको दिन पनि राहदानी विभाग खुल्ने भएको छ । बिहान १० बजेदेखि दिउँसो साढे दुई बजेसम्म कार्यालय खुल्ने विभागले जनाएको छ ।

काठमाण्डौ उपत्यकामा घोडेजात्राको दिन सार्वजनिक बिदा दिइन्छ । तर अत्यावश्यक सेवाको रुपमा लिइएको राहदानी सेवा लिन आउने सेवाग्राहीलाई मर्का नपरोस् भनेर घाेडेजात्राकाे दिन पनि केही समय कार्यालय खुला गरिने विभागले जनाएकाे छ ।

 

अन्तिम अपडेट: असार ९, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया