सूर्यकुमारलाई 'डगआउट' बाटै 'डीआरएस' लिन सङ्केत गरेपछि टिम डेभिड र पाेलार्डलाई जरिबाना

 बैशाख ९, २०८१ आइतबार १५:१५:११ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

तस्बिर : आईपीएल

काठमाण्डाै – भारतीय क्रिकेट कन्ट्रोल बोर्ड (बीसीसीआई) ले इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) को टिम मुम्बई इन्डियन्सका ब्याटर टिम डेभिड र ब्याटिङ प्रशिक्षक कायरन पोलार्डलाई जरिबाना तिराएको छ ।

गएको बिहीवार चन्डीगढको मुलानपुरमा पन्जाब किङ्ग्ससँगको खेलमा आईपीएलको आचारसंहिता उल्लङ्घन गरेको भन्दै बीसीसीआईले डेभिड र पोलार्डलाई ‘म्याच फी’ को २०–२० प्रतिशत जरिबाना गरेको क्रिकेटसम्बन्धी जानकारी दिने साइट क्रिकबजले जनाएको छ । मुम्बईको ‘डगआउट’ अर्थात् मैदान नजिकै खेलाडी बस्ने ठाउँबाट टिम डेभिड र कायरन पोलार्डले ब्याटर सूर्यकुमार यादवलाई वाइड बलका लागि ‘डीआरएस’ का लागि इसारा गरेको र लिनका लागि सहयोग प्रदान गरेको देखिएको खबरमा उल्लेख छ ।

मुम्बईको पारीको १५ औँ ओभरमा अर्शदीप सिंहले सूर्यकुमार यादवलाई अफ सटम्पको बाहिर बलिङ गरेका थिए । अम्पायरले त्यो बललाई वाइड दिएका थिएनन् । स्क्रिनमा डेभिड र पोलार्डले ‘डीआरएस’ लिनका लागि सूर्यकुमारलाई इसारा गरेको देखिएको थियो । त्यसपछि सूर्यकुमारले अम्पायरसँग डीआरएसको माग गर्छन् र डीआरएसको रिभ्युपछि थर्ड अम्पायरले वाइड बलको संज्ञा दिएका थिए । यो खेल मुम्बईले ९ रनले जितेको थियो ।

अन्तिम अपडेट: जेठ १, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया