भेरी नदीमा नुहाउने क्रममा बेपत्ता भएका दुई जनाको शव सशस्त्रको गोताखोरले निकाल्यो

 असार २, २०८१ आइतबार १५:१९:४० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – सुर्खेतको वीरेन्द्रनगर नगरपालिका–२ को भेरी नदीमा बेपत्ता भएका दुई जना पुरुषको शव सशस्त्र प्रहरीले निकालेको छ ।

हिजो नुहाउने क्रममा भूपेन्द्र केसी र विनोद केसी भेरी नदीमा बेपत्ता भएका थिए । सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नम्बर ६ महेश्वरी बाहिनी मुख्यालय सुर्खेतबाट खटिएको गोताखोरले आज दुवै जनाको शव निकालेको हो ।

यस्तै कास्कीको पोखरा महानगरपालिका–३३ बरपौवामा रहेको सुरौदी खोलामा पुल बनाउन खनेको खाल्डोमा एक जना बालकको शव फेला परेको छ । खाल्डोमा बरपौवाका नौ वर्षीय गणेश विकको शव फेला परेको सशस्त्र प्रहरीले जनाएको छ ।

सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नम्बर २४ कालिका गण कास्कीबाट खटिएको गोताखोरसहितको फौजले बालकको शव निकालेको हो । उनी हिजो बेलुकी ५ बजेतिर पुल बनाउन खनेको खाल्डोमा खसेका थिए ।

यस्तै कञ्चनपुरको बेदकोट नगरपालिका–५ बछेलामा रहेको झरनाबाट खसेका व्यक्तिको शव सशस्त्र प्रहरीको नम्बर ३५ गण कञ्चनपुरको टोलीले फेला पारेको छ । उनको परिचय भने खुलिसकेको छैन ।

अन्तिम अपडेट: असार ३०, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया