कांग्रेस केन्द्रीय समिति बैठक : महाधिवेशनको कार्यतालिका बनाउने विषयमा छलफल केन्द्रित

 साउन १०, २०७६ शुक्रबार २०:३३:११ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ - नेपाली कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमिति बैठकमा शुक्रबार पनि महाधिवेशनको कार्यतालिका बनाउने विषयमा छलफल भएको छ । 

बिहीबारबाट पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा जारी बैठकमा नेताहरुले पार्टी विधानको धारा ७२ को उपधारा ४ अनुसार पार्टीको संगठनको अन्तरिम व्यवस्थाअनुसार गठन गर्ने र महाधिवेशनको कार्यतालिका बनाएर अघि बढ्ने विषयमा आफ्ना धारणा राखिरहेका छन् । 

शुक्रबार कृष्णप्रसाद सिटौला, अर्जुननरसिंह केसी, डा.मिनेन्द्र रिजाल, एनपी साउद, जीवनबहादुर शाहीले आफ्ना धारणा राख्नुभएको थियो । 

यस्तै धनराज गुरु, महेन्द्र यादव, बद्री पाण्डे, पार्वता डीसी चौधरी, श्यामकुमार घिमिरे र रामकृष्ण यादव गरी ११ जना केन्द्रीय सदस्यहरुले आफ्ना धारणा राखेको पार्टी प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले जानकारी दिनुभयो । 

नेताहरुले पार्टीको अन्तरिम संरचना मनोनित गर्ने वा निर्वाचनबाट गर्ने भन्ने विषयमा आफ्ना धारणा राखेका थिए । यस्तै महाधिवेशन तोकिएकै समयमा गर्नुपर्नेमा अधिकांश सदस्यहरुले धारणा राखेको बैठकमा सहभागी केन्द्रीय सदस्य प्रदीप पाैडेलले जानकारी दिनुभयाे ।

बैठक आइतबार दिउँसो १ बजे पुनः बस्नेगरी शुक्रबारको बैठक सकिएको छ।   

अन्तिम अपडेट: पुस १७, २०७६

तपाईको प्रतिक्रिया