भारतको सिलगुडीबाट आएका इलामका एक युवा क्वरेन्टीनबाटै भागे

 चैत २५, २०७६ मंगलबार १३:५६:१२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

इलाम – केही दिनअघि भारतको सिलिगुडीबाट इलाम आएर क्वरेन्टीनमा बसेका एक युवा झ्यालबाट हाम फालेर भागेका छन् । 

इलामको सन्दकपुर गाउँपालिका–३ सुलुबुङ्गका सरोज अधिकारी सोमबार राति क्वरेन्टीन वार्डको झ्यालबाटै हाम फालेर भागेका हुन् । इलाम नगरपालिका–६ सिंगफ्रिङ्गमा रहेको डा.मेघबहादुर पराजुली सामुदायिक अस्पतालमा स्थापना गरिएको क्वरेन्टीनमा भारत र विभिन्न देशबाट आएका तथा शंकास्पद अवस्थाका व्यक्तिहरुलाई राख्ने गरिएको छ । 

अधिकारीलाई गएको आइतबार जिल्ला अस्पताल इलामबाट भाइरस सङ्क्रमितको आशंकामा क्वरेन्टीनमा रेफर गरिएको थियो । भारतको सिलिगुडी क्षेत्रमा केही दिनअघि १ जनाको कोरोना भाइरस सङ्क्रमणका कारण मृत्यु भएको थियो । त्यही ठाउँबाट अधिकारी नेपाल आएकाले भाइरस सङ्क्रमणको उच्च जोखिममा रहेको बताइएको छ । 

अधिकारीको स्वाब परीक्षण भइनसकेको अवस्थामै क्वरेन्टीनबाट भागेकोले उनलाई फेरि क्वरेन्टीनमा राख्नुपर्ने क्वारेन्टीन वार्डका इन्चार्ज सिनियर अ.हे.व. दिपक पौडेलले बताउनु भयो । 

अधिकारी भारतबाट नेपाल आएर इलाम नगरपालिका–५ मा रहेको काकाको घरमा बसेको नगरपालिकाका प्रशासकीय अधिकृत रामकुमार साहले जानकारी दिनुभयो । क्वरेन्टीनबाट भागेका अधिकारीलाई प्रहरीले खोजी गरिरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय इलामका प्रहरी उपरीक्षक हीरा बहादुर पाण्डेले जानकारी दिनुभयो । 


 

अन्तिम अपडेट: असार ८, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया