भिडिओ कल गरेर खसी छान्न सकिने, 'ग्यापु' ले घरघरमै पुर्‍याइदिने

 भदौ ३१, २०७७ बुधबार १४:५४:३१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – ग्यापु डट कमले दशैँलाई लक्षित गरेर लोकल खसी, कुखुरा र हाँस होम डेलिभरी गर्ने भएको छ । 

बाजेको सेकुवासँगको समन्वयमा जिउँदै, खुइल्याएको र काटेर टुक्रा गरी उपभोक्ताको मागअनुसार होम डेलिभरी गर्ने ग्यापुका संस्थापक ज्ञानेन्द्र खड्काले बताउनुभयो । ग्यापुले दशैंमा पचास लाख बढीको उपहार, क्यास ब्याक, छुट र बम्पर अफर ल्याउने खड्काको दाबी छ ।

‘अधिकांश मानिसहरु खसी किन्दा रङ, सिङ हेरेर र तौल जोखेर लिने गर्छन्, हामी यो कुरालाई पनि सहज बनाउँदै छौँ, सामाजिक सञ्जालमार्फत भिडियो कल गरेर उपभोक्तालाई देखाएर रोजेको खसी डेलिभरी गर्दैछौँ’,  खड्काले भन्नुभयो ।

दशैँमा उपत्यकामा तीन हजार खसी बेच्ने उद्देश्यले ग्यापुले खसीको प्रि–बुकिङ पनि सुरु गरिसकेको छ । उपभोक्ताले अहिले नै खसी घरमै लगेर पाल्ने भए पनि होम डेलिभरी गरिने खड्काले बताउनुभयो । 

होम डेलिभरी सेवा भरपर्दाे भएकोले समन्वय गरी काम गरेको बाजेको सेकुवाका सञ्चालक चेतन भण्डारी बताउनुहुन्छ ।

ग्राहकले सामान खरिद गर्दा फोन पे, कनेक्ट आईपीएस, सेल पे, ई–सेवा, खल्ती, आईएमई पे, प्रभु पेबाट भुक्तानी गर्न सक्छन् भने डेलिभरीकै बेला विश्वभरका कुनै पनि डेबिट र क्रेडिट कार्ड स्वाइप गर्ने सुविधासमेत उपलब्ध छ । साथै ग्राहकले डेलिभरीको समयमा नगद पनि दिन सक्नेछन् ।

लकडाउनकै अवधिमा स्थापना भएको ग्यापुले छोटो समयमै ५० जनालाई रोजगारी दिन सफल भएको छ ।  

अन्तिम अपडेट: असोज ९, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया