सबै जिल्लामा सङ्क्रमण पुग्यो, ११ जिल्लामा ५ सयभन्दा धेरै

 असोज ३०, २०७७ शुक्रबार ८:३३:७ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ - सबै जिल्लामा कोरोनाको सङ्क्रमण पुगेको छ । ११ जिल्लामा ५ सयभन्दा धेरै सक्रिय सङ्क्रमित रहेका छन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयकाअनुसार काठमाण्डौमा मात्रै १५ हजार ९ सय सक्रिय सङ्क्रमित छन्। ललितपुरमा २ हजार ५ सय ४० र भक्तपुरमा १ हजार ३ सय ८६ जना सङ्क्रमित छन् । मोरङ, सुनसरी, चितवन, मकवानपुर, दाङ, बाँके, रुपन्देही र सुर्खेतमा सङ्क्रमितको सङ्ख्या ५ सयभन्दा धेरै छ ।

बिहीबार ३ हजार ७ सय ४९ जना कोरोना सङ्क्रमित पुष्टि भएका छन् । योसँगै कुल सङ्क्रमितको संख्या १ लाख २१ हजार ७ सय ४५ पुगेको छ । बिहीबार ३ हजार ५ सय ६४ जना सङ्क्रमणमुक्त भएका छन् ।योसँगै सङ्क्रमणमुक्त हुनेको संख्या ८४ हजार ५ सय १८ पुगेको छ । बिहीबार देशभर ३६ हजार ५ सय ३३ जना सक्रिय सङ्क्रमित रहेका छन्।

शुक्रबार थप १९ जना सङ्क्रमितको मृत्यु भएको छ । योसहित नेपालमा सङ्क्रमितको मृत्यु संख्या ६ सय ९४ पुगेको छ ।  संस्थागत आइसोलेशनमा १२ हजार ३३९ जना र होम आइसोलेशनमा २४ हजार १९४ जना छन्। काठमाण्डौ उपत्यकामा बिहीबार थप १ हजार ९ सय ३४ जना कोरोना सङ्क्रमित थपिएका छन् ।

तस्बिर स्राेत : स्वास्थ्य मन्त्रालय 

अन्तिम अपडेट: कात्तिक ३, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया