जम्मु–कश्मीरमा विद्रोही  समूहको आक्रमणमा परि पाँच जना भारतीय सैनिकको ज्यान गयो

 असोज २६, २०७८ मंगलबार ७:३२:१४ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै - जम्मु–कश्मीरमा विद्रोही  समूहको आक्रमणमा पाँच जना भारतीय सैनिकको ज्यान गएको छ ।

जम्मु–कश्मीरको पुन्छ जिल्लामा सेनाले चलाइरहेको आतङ्कवाद विरोधी अभियानका क्रममा विद्रोही समूहले गरेको आक्रमणमा परि सेनाका एक अधिकृत र चार जवानसहित पाँच जनाको ज्यान गएको बीबीसीले जनाएको छ । ज्यान गुमाउनेमध्ये दुई जना पञ्जाबका राज्यका छन् ।

पञ्जाब मुख्यमन्त्री चरणजित सिंह चन्नीले आफ्नो राज्यका ज्यान गुमाएका दुई जनाका  परिवारलाई ५० लाख रुपैयाँ र  दुवै परिवारका एक/ एक  जनालाई सरकारी जागिर दिने घोषणा गर्नुभएको छ ।  गएको हप्ता थुप्रै सर्वसाधारणको हत्या भएपछि सुरक्षा बलले  पुन्छमा कारबाही अभियानलाई तीव्र पारेको थियो ।

मुठभेड पछि पनि अप्रेसन चलिरहेको भारतीय सेनाले जनाएको छ ।  
 

अन्तिम अपडेट: असोज ३०, २०७८

तपाईको प्रतिक्रिया