एमाले अध्यक्ष ओलीद्वारा दशैँकाे टीका ग्रहण

 असोज १९, २०७९ बुधबार १६:२४:३३ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

झापा – नेकपा एमालेका अध्यक्ष एवम् पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले बडादशैँको टीका ग्रहण गर्नुभएको छ ।

झापाको दमकमा आफ्नै निवासमा रहनुभएका ओलीले विजया दशमीको दिन आज (बुधवार) बुबा मोहनप्रसाद ओली र ठूली आमा हरिमायाको हातबाट दशैँको टीका ग्रहण गर्नुभएको हो । त्यस अवसरमा उहाँले पत्नी राधिका शाक्यलाई पनि टीका लगाइ दिनुभएको थियो ।

त्यही क्रममा ओलीले आफन्त र सर्वसाधारणलाई पनि टीका लगाइ दिनुभएको थियो । उहाँले पार्टीका स्थानीय नेता, कार्यकर्ता, समर्थक, शुभेच्छुकहरूलाई टीका, जमरा लगाइ दिनुभयाे ।

आउँदाे चुनावकाे मुखमा केही दिनदेखि दमक रहनुभएका ओली आजै काठमाण्डाै फर्किने कार्यक्रम रहेको उहाँको निजी सचिवालयले जनाएको छ । 

अन्तिम अपडेट: जेठ ३०, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया