मध्यपहाडी लोकमार्ग अन्तर्गत खोटाङको सेखुवामा सडक भासियो

 कात्तिक १२, २०७९ शनिबार १६:४१:५३ | दमन राई
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

खाेटाङ – पुष्पलाल मध्यपहाडी लोकमार्ग अन्तर्गत खोटाङ साकेला गाउँपालिका–१ बाँझेच्यानडाँडामा सडक भासिएको छ ।

दिक्तेल–चखेवाभञ्ज्याङ सडक खण्ड अन्तरगत बाँझेच्यानडाँडाको सेखुवामा मध्यपहाडी लोकमार्गको झण्डै ६० देखि ८० मिटर खण्ड भासिएको हो । कालोपत्रे सडक भासिएपछि रोडा थुपारेर गाडीको आवत–जावत व्यवस्थापन गरिएको छ । २०७२ सालको भूकम्पले सामान्य चर्किएको सडक २०७८ सालको वर्षामा झण्डै १० देखि २० सेन्टिमिटर भासिएको थियो ।

यसपटक बर्खामा झण्डै एक मिटर सडक भासिएको पुष्पलाल (मध्यपहाडी) राजमार्ग योजनाको कार्यालय काभ्रेपलाञ्चोकका सुपरभाइजर प्रदीप राईले बताउनुभयो । भासिएको सडकको डिलतर्फको भाग पनि पहिरोको रुपमा भत्किएको छ । माथिल्लो सडक भासिएपछि सडकको तल्लो भागमा समेत असर पर्ने देखिएको छ ।

दशैँ/तिहारलाई मध्यनजर गरी पुष्पलाल अर्थात् (मध्यपहाडी) राजमार्ग योजनाको कार्यालयले दशैँअघि सेखुवा–चखेवाभञ्ज्याङ खण्ड मर्मत गरेको थियो । कालोपत्रेको ठेक्का लिने निर्माण व्यवसायी नै सम्पर्कविहीन बनेपछि आफैले मर्मत गर्नुपरेको मध्यपहाडी राजमार्ग योजनाको कार्यालय काभ्रेपलाञ्चोकका सब–इन्जिनियर केशव पौडेलले बताउनुभयो । 

अन्तिम अपडेट: बैशाख ५, २०८१

दमन राई

खोटाङमा बसेर पत्रकारिता गर्ने दमन राई उज्यालोका जिल्ला सम्वाददाता हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया