नेताहरूकाे कार्य विभाजनमा कुरा नमिल्दा माओवादी स्थायी समिति बैठक सर्‍याे

 माघ १६, २०७९ सोमबार १६:८:४५ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल फाेटाे

काठमाण्डाै – सत्तारूढ नेकपा (माओवादी केन्द्र) को स्थायी समिति बैठक सरेकाे छ । पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा सोमवार बोलाइएको पदाधिकारी बैठकमा नेताहरूको कार्य विभाजनको विषयमा कुरा नमिलेपछि माघ १७ गतेका लागि सारिएको स्थायी समिति बैठक माघ १८ गतेका लागि बोलाउने निर्णय गरिएको हो ।

पार्टीको सङ्गठनसम्बन्धी गृहकार्य नसकिएकाले भोलि मङ्गलवार पनि पदाधिकारी बैठक बसेर आवश्यक निर्णय गरी स्थायी समिति बैठक पर्सि बुधावारका लागि सार्ने निर्णय गरिएको उपाध्यक्ष कृष्णबहादुर महराले जानकारी दिनुभयो ।

नेकपा (माओवादी केन्द्र) को जारी स्थायी समिति बैठकमा नेताहरूको कार्य विभाजनसम्बन्धी प्रस्ताव तयार पार्न महासचिव देवप्रसाद गुरुङ नेतृत्वको कार्यदल बननेकाे थियो । त्यसमा सहमति जुटाउन आज पदाधिकारी बैठक बोलाइएको थियो । पदाधिकारी बैठकले त्यस विषयमा टुङ्गो लगाउन नसक्ने भएपछि मङ्गलवार बोलाइएको स्थायी समिति बैठक बुधवारसम्मका लागि स्थगित गरेको हो ।

बैठकमा गृह मन्त्री कसलाई बनाउने भन्ने विषयमा छलफल नभएको उपाध्यक्ष महराले बताउनुभयो ।

अन्तिम अपडेट: माघ १७, २०७९

तपाईको प्रतिक्रिया