काठमाण्डौभित्र न्यूनतम गाडीभाडा एक रुपैयाँ सस्तो, बाग्मती प्रदेशमा यस्तो छ नयाँ भाडादर

 जेठ १२, २०८० शुक्रबार ९:०:१५ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

काठमाण्डौ - काठमाण्डौ उपत्यकासहित बाग्मती प्रदेशमा गाडीभाडा घटेको छ । डिजलको भाउ घटेको ९ दिनपछि बाग्मती प्रदेश सरकारले हिजोदेखि लागू हुने गरी गाडी भाडा घटाएको हो । काठमाण्डौ उपत्यकाभित्रको न्यूनतम भाडा एक रुपैयाँ घटेको छ ।

पहिले पाँच किलोमिटरसम्मको गाडीभाडा २० रुपैयाँ रहेकोमा अब १९ रुपैयाँ कायम भएको छ । यस्तै, १० किलोमिटरसम्मको गाडीभाडा २७ रुपैयाँबाट २५ रुपैयाँ, १५ किलोमिटरसम्मकोमा ३२ रुपैयाँबाट ३० रुपैयाँ, २० किलोमिटरसम्मकोमा ३५ रुपैयाँबाट ३३ रुपैयाँ तथा २० किलोमिटरभन्दा माथिकोमा ४० रुपैयाँबाट ३८ रुपैयाँ कायम भएको छ । 

बाग्मती प्रदेशभित्रको नयाँ भाडादर हेर्नुहोस् ।

अन्तिम अपडेट: बैशाख ४, २०८१

1 Comments

  • Manoj Shrestha

    May 26, 2023, 10:47 a.m.

    बढाउने बेला १० अनि घटाउने बेला १/२ रुपैया ताली......😂

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया