भारतले जित्याे काभा महिला भलिबलकाे उपाधि

 जेठ १४, २०८० आइतबार १७:३१:३२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – एनएससी–काभा महिला भलिबल च्यालेन्ज कपकाे उपाधि भारतले जितेकाे छ । आज आइतवार त्रिपुरेश्वरकाे कभर्ड हलमा भएकाे फाइनलमा काजकिस्तानलाई हराउँदै भारतले उपाधि जितेकाे हाे । 

भारतले काजकिस्तानलाई ३–० काे साेझाे सेटमा हरायाे । भारतले पहिलाे सेट २५–१५, दाेस्राे सेट २५–२२ र तेस्राे सेट २५–१८ ले जित्याे । याेसँगै भारतले अपराजित रहँदै प्रतियाेगिता सकेकाे छ । भारत उज्बेकिस्तानलाई हराउँदै फाइनलमा पुगेकाे हाे भने काजकिस्तान नेपाललाई हराउँदै फाइनलमा पुगेकाे हाे ।

प्रतियाेगितामा काजकिस्तान उपविजेता बन्दा, नेपाल तेस्राे, उज्बेकिस्तान चाैथाे, श्रीलङ्का पाँचौँ, किर्गिस्तान छैटौँ, माल्दिभ्स सातौँ र बङ्गलादेश आठौँ भएका छन् । प्रतियाेगिता राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप) को विशेष सहयोग तथा नेपाल भलिबल सङ्घको आयोजनामा भएकाे हाे । प्रतियाेगितामा सहभागी देशलाई दुई वटा समूहमा विभाजन गरिएकाे थियाे । समूह 'ए' मा नेपाल, भारत, किर्गिस्तान र बङ्गलादेश रहेका थिए भने समूह 'बी' मा माल्दिभ्स, श्रीलङ्का, उज्बेकिस्तान र काजकिस्तान थिए ।

अन्तिम अपडेट: बैशाख ३१, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

1 Comments

  • Tejbahadur Shrestha

    May 28, 2023, 5:44 p.m.

    O नो

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया