चर्च ब्वाइजले एपीएफ क्लबलाई हरायाे

 जेठ १६, २०८० मंगलबार २०:२३:११ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – शहीद स्मारक 'ए' डिभिजन लिग फुटबलमा चर्च ब्वाइज युनाइटेडले सशस्त्र प्रहरीकाे एफीएफ क्लबलाई हराएकाे छ ।

आज मङ्गलवार त्रिपुरेश्वरकाे दशरथ रङ्गशालामा भएको खेलमा चर्च ब्वाइजले एपीएफलाई ४–१ गोलले हरायो । चर्च ब्वाइजको जितमा कप्तान अनन्त तामाङले दुई तथा मौसम सुब्बा र आशिष चौधरीले १/१ गोल गरे ।

चर्च ब्वाइज अङ्क तालिकाकाे शीर्ष स्थानमा कायमै छ । याे जितसँगै चर्च ब्वाइजकाे २३ खेलमा ४१ अङ्क भएकाे छ । एपीएफ उति नै खेलमा २९ अङ्कसहित छैटाैँ स्थानमा छ ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ३२, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया