एसिया कप फाइनलमा श्रीलङ्काले टस जित्याे, भारतले बलिङ गर्दै

 भदौ ३१, २०८० आइतबार १४:५४:५६ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – एसिया कप क्रिकेट २०२३ काे फाइनलमा श्रीलङ्काले टस जितेकाे छ ।

काेलम्बाेमा टस जितेर श्रीलङ्काका कप्तान दसुन शनाकाले ब्याटिङ राेजेपछि भारतले बलिङकाे निम्ताे पाएकाे हाे । श्रीलङ्काले केहीबेरमा ब्याटिङ थाल्नेछ ।

पूरै प्रतियाेगितामा जस्तै फाइनल खेलमा पनि वर्षाका सम्भावना रहेकाे छ । माैसम विभागका अनुसार साढे ६ बजेसम्म पानी पर्ने सम्भावना २७ देखि ४१ प्रतिशतसम्म छ । यस्तै बेलुकी साढे ६ बजेदेखि पानी पर्ने सम्भावना झन्डै ७७ प्रतिशत छ । बेलुकी साढे ७  देखि साढे ११ बजेसम्म पानी पर्ने सम्भावना १९ देखि २२ प्रतिशतसम्म छ ।

एसिया कपमा भारत र श्रीलङ्का सर्वाधिक सफल टिममा पर्छन् । भारतले ७ पटक र श्रीलङ्काले ६ पटक उपाधि जितेकाे छ । यस्तै पाकिस्तानले २ पटक उपाधि जितेकाे छ । एसिया कपकाे याे १६ औँ संस्करण हाे ।

 

अन्तिम अपडेट: जेठ १४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया