पोखरामा भएको लामाचौर कप राष्ट्रिय भलिबलमा महिलातर्फको उपाधि पुलिसलाई

 असोज २, २०८० मंगलबार ८:१३:३ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

कास्की - कास्कीको पोखरामा भएको लामाचौर कप राष्ट्रिय भलिबलमा महिलातर्फको उपाधि विभागीय टोली नेपाल पुलिस क्लबले जितेको छ ।

हिजो भएको फाइनलमा न्यु डायमन्डलाई ३–१ को सेटमा हराउँदै पुलिसले उपाधि जितेको हो । पुलिसले डायमन्डलाई १८—२५, २५—२२, २५—१४ र २५—२० को सेटमा पराजित गरेको हो । पहिलो सेटमा पराजित पुलिसले लगातार तीन सेट जित्यो ।

पुलिसले उपाधिसँगै नगद एक लाख ५१ हजार एक सय ११ रुपैयाँ तथा ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ ।

पुरुषतर्फको फाइनल खेल आज हुँदैछ । पुरुषतर्फ गण्डकी र पुलिसको खेल हिजो प्रकाशको कमीका कारण स्थगित गरिएको थियो ।
 

अन्तिम अपडेट: जेठ ३१, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया