अस्ट्रेलियाले भारतलाई दियाे २ सय ७७ रनकाे लक्ष्य, शमीले लिए ५ विकेट

 असोज ५, २०८० शुक्रबार १८:११:९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – पहिलाे एकदिवसीय अन्तर्राष्ट्रियमा अस्ट्रेलियाले भारतलाई २ सय ७७ रनकाे लक्ष्य दिएकाे छ ।

माेहालीमा टस हारेर ब्याटिङकाे निम्ताे पाएकाे अस्ट्रेलिया निर्धारित ५० ओभरमा २ सय ७६ रन बनाउँदा अल आउट भयाे । अस्ट्रेलियाका डेभिड वार्नरले सर्वाधिक ५२ रन बनाए । यस्तै जाेश इङ्लिसले ४५, स्टेभेन स्मिथले ४१, मार्नुस लाबुशेनले ३९ र क्यामरन ग्रीनले ३१ रन बनाए ।

बलिङतर्फ भारतका माेहम्मद शमीले ५ विकेट लिए । यस्तै जसप्रीत बुमराह, रविचन्द्र अश्विन र रवीन्द्र जडेजाले १/१ विकेट लिए ।

भारत र अस्ट्रेलियाले ३ खेलकाे एकदिवसीय शृङ्खला खेल्न लागेका हुन् । विश्वकपको तयारीका लागि यो शृङ्खला दुवै टोलीका लागि महत्वपूर्ण छ ।

अन्तिम अपडेट: असार ८, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया