एसियाली खेलकुद : महिला फुटबलमा नेपाल जापानसँग ८–० गाेलले पराजित

 असोज ८, २०८० सोमबार १९:१४:४९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

काठमाण्डाै – १९ औँ एसियाली खेलकुदको महिला फुटबलमा नेपाली महिला राष्ट्रिय टोली जापानसँग फराकिलाे अन्तरले पराजित भएको छ ।

बेन्जोउ ओलम्पिक स्पोर्ट्स सेन्टरमा आज साेमवार भएको समूह 'डी' को खेलमा नेपाल जापानसँग ८–० गाेलले पराजित भयाे । पहिलाे हाफमा ५ गाेल गरेकाे जापानकाे दाेस्राे हाफमा ३ गाेल थप्याे । जापानका लागि ओसावा हरुकाले २ तथा शिओकाेशी युजुहाे, यामामाेताे युजुकी, युइनाे मामी, वाकिसाका रेना, साकाकिबारा काेटाेनाे र हिजिकाता मायाले १/१ गाेल गरिन् । 

याे हारसँगै नेपाल प्रतियाेगिताकाे समूह चरणबाटै बाहिरिएकाे छ । नेपालले समूह चरणकाे अन्तिम खेलमा बिहीवार बङ्गलादेशसँग खेल्नेछ । यसअघि शुक्रवार भएकाे पहिलाे खेलमा नेपाल भियतनामसँग २–० गाेलले पराजित भएकाे थियाे ।

अन्तिम अपडेट: कात्तिक ९, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया