साफ यू–१९ च्याम्पियनशिप : फाइनल पुग्न नेपालले भारतसँग खेल्ने

 असोज ८, २०८० सोमबार १९:४६:४० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – साफ यू–१९ च्याम्पियनशिपकाे सेमिफाइनलमा नेपालले भारतसँग खेल्ने भएकाे छ ।

आज साेमवार त्रिपुरेश्वरकाे दशरथ रङ्गशालामा भएकाे समूह 'बी' काे अन्तिम खेलमा भुटानलाई २–१ गाेलले हराउँदै भारत समूह विजेता बनेपछि सेमिफाइनलमा नेपालसँगकाे भेट पक्का भएकाे हाे । आजै साेमवार समूह 'ए' काे अन्तिम खेलमा माल्दिभ्सलाई ४–१ गाेलले हराउँदै नेपाल समूह उपविजेता भएर सेमिफाइनलमा पुगेकाे थियाे ।

यस्तै अर्काे सेमिफाइनलमा पाकिस्तान र भुटानबीच खेल हुनेछ । पाकिस्तान समूह 'ए' काे काे विजेता र भुटान समूह 'बी' काे उपविजेता बनेर सेमिफाइनलमा पुगेका हुन् ।

सेमिफाइनल खेल पर्सि बुधवार हुनेछ । पहिलाे खेलमा पाकिस्तान र भुटान तथा दाेस्राे खेलमा नेपाल र भारत खेल्नेछन् । प्रतियाेगिताकाे फाइनल खेल शनिवार हुनेछ ।

अन्तिम अपडेट: साउन १, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया