यूएस ओपन फुटबलको उपाधि ह्युस्टन डाइनामोलाई : मेस्सी विना खेलेको इन्टर मियामी पराजित

 असोज ११, २०८० बिहीबार ११:२४:२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै - यूएस ओपन फुटबलको उपाधि ह्युस्टन डाइनामोले जितेको छ । आज बिहान भएको फाइनल खेलमा इन्टर मियामी २–१ गोलले पराजित भयो ।

चोटका कारण कप्तान लियोनल मेस्सीले फाइनल खेल खेलेका थिएनन् । डाइनामोले खेलको पहिलो हाफमै २–० गोलको अग्रता बनाएको थियो ।

दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा मियामीले एक गोल फर्काए पनि जितका लागि पर्याप्त भएन । इन्टर मियामीले यसअघि लिग्स कपको उपाधि जितेको थियो ।
 

अन्तिम अपडेट: असार ३०, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया