आईपीएल क्रिकेटमा आज चेन्नई र लखनउ खेल्दै

 बैशाख ७, २०८१ शुक्रबार १२:८:२२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

तस्बिर : सामाजिक सञ्जाल

काठमाण्डौ – इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) क्रिकेटमा आज चेन्नई सुपर किङ्ग्स र लखनउ सुपर जाइन्ट्स खेल्दैछन् । यो खेल नेपाली समयअनुसार बेलुका पौने ८ बजे लखनउमा शुरु हुनेछ ।

यो सिजनमा चेन्नई र लखनउले अहिलेसम्म ६ खेल खेलेका छन् । जसमा चेन्नई ४ जितका साथ तालिकाको तेस्रो स्थानमा छ । लखनउ तीन जितसहित पाँचौँ स्थानमा छ । साविक विजेता चेन्नई आईपीएल क्रिकेटमा सफलमध्येको एक टोली हो । उसले पाँच पटक उपाधि जितेको छ ।

यसअघि दुई सिजन खेलेको लखनउ प्लेअफसम्म पुगेको थियो । आईपीएल क्रिकेटमा गए राति भएको खेलमा मुम्बई इन्डियन्सले पञ्जाब किङग्सलाई ९ रनले हराएको थियो ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया