विश्वकप क्रिकेट: पहिलाे सेमिफाइनलमा भारतविरुद्ध टस जितेर ब्याटिङ गर्दै न्यूजिल्याण्ड

 असार २४, २०७६ मंगलबार १५:६:१२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

आईसीसी एक दिवसीय क्रिकेटको पहिलो सेमिफाइनलमा केही बेरमा भारत र न्यूजिल्याण्ड प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् ।

इंग्ल्याण्डको म्यानचेष्टरमा हुने खेलमा न्यूजिल्याण्डले टस जितेर पहिला ब्याटिङ रोजेको छ । आजको विजेताले फाइनलमा स्थान बनाउने छ । भारत र न्यूजिल्याण्डबीचको समूह चरणको खेल वर्षाका कारण रद्द भएको थियो ।

भारत समूह विजेताको रुपमा सेमिफाइनल पुगेको हो भने न्यूजिल्याण्ड चौथो हुँदै सेमिफाइनलमा पुग्न सफल भएकाे टाेली हाे । भारतीय टिममा कुलदीप यादवको ठाउँमा युजबेन्द्र चाहललाई बोलाइएको छ । न्यूजिल्याण्डको टिममा पनि लकी फर्गुसन टिममा परेका छन् भने टिम साउदी आउट भएका छन् ।
 

अन्तिम अपडेट: साउन ४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया