ताप्लेजुङ : पहिरोमा परेर र  खोलाएर बगाएर तीन जनाको ज्यान गयो

 भदौ २२, २०७७ सोमबार १०:५२:४१ | केशवप्रसाद भट्टराई
unn.prixa.net

ताप्लेजुङ - ताप्लेजुङको सिरिजङ्घा गाउँपालिका वडा नम्बर ४ तेल्लोकमा पहिरोमा परेर २ जनाको ज्यान गएको छ  ।

गएराति नागदेवा लघु जलविद्युत आयोजनाको पावरहाउससँगै पहिरोमा पुरिएका राजु लिम्बु र विष्णुदास थेवेको ज्यान गएको ताप्लेजुङका डीएसपी महेन्द्र श्रेष्ठले बताउनुभयो । सिरिजङ्घामा गएराति ठूलो पानी परेको र पहिरो जाँदा निकै परसम्मको जमिन पनि थर्किएको स्थानीयले बताएका छन् । 

ताप्लेजुङमै माछा मार्ने क्रममा खोलाले बगाएर एक जनाको ज्यान गएको छ, अर्का एक जना बेपत्ता भएका छन् । तावाखोलाले बगाएर सिदिङ्वा गाउँपालिका-७ का सूर्यमान लिम्बुको ज्यान गएको छ भने सुमन लिम्बू बेपत्ता भएका छन् ।

अन्तिम अपडेट: भदौ २५, २०७७

केशवप्रसाद भट्टराई

केशवप्रसाद भट्टराई ताप्लेजुङका उज्यालो सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया