आईएमई पेको 'मन्थ अफ लभ' अफर सार्वजनिक

 माघ २३, २०७९ सोमबार ११:३३:३९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै - आईएमई पे ले 'मन्थ अफ लभ अफर' ल्याएको छ । अफर अनुसार आईएमई पे एपमा कम्तीमा ३ वटा विभिन्न कारोबारको भुक्तानी गरेपछि पाँच जनाले सामसुङ स्मार्टफोन जित्ने सक्नेछन् । 

भ्यालेन्टाइन मनाइने महिना भएकाले अफरको नामाकरण पनि त्यसैअनुसार गरिएको आईएमई पे ले जनाएकाे छ ।  अफर यहीँ फेब्रुवरी ३ बाट सुरु भइ २०२३ फेब्रुवरीभरि रहने छ । यस अफर अवधिको समाप्तिपछि आईएमई पेको आधिकारिक सामाजिक पेजमार्फत् विजेताहरुको घोषणा हुने कम्पनीले जनाएकाे छ । 

नेपाली नागरिकहरूलाई डिजिटल माध्यममा कारोबार गर्न प्रोत्साहन गर्न र नगदरहित इकोसिस्टमलाई सहज बनाउन अफर ल्याइएकाे कम्पनीले जनाएकाे छ । 

अन्तिम अपडेट: साउन ५, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया