नेपाली फिल्म ‘जुलेबी’ र ‘हिँड्दा हिँड्दै’ आजदेखि हलमा

 भदौ १, २०८० शुक्रबार १२:४५:२१ | रासस
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

काठमाण्डाै - आजदेखि दुई नेपाली चलचित्र ‘जुलेबी’ र ‘हिँड्दा हिँड्दै’ प्रदर्शनमा आएका छन् । 

अघिल्लो हप्ता कुनै नेपाली चलचित्र प्रदर्शनमा आएका थिएनन् । त्यहीँ कारण पनि नेपाली चलचित्रलाई ठूलो पर्दामा हेर्न चाहने दर्शकले दुई फरक विधालाई रोज्न पाउने छन् । गणेशदेव पाण्डेले निर्देशन गरेकाे चलचित्र ‘जुलेबी’मा सुरक्षा पन्त, उषा रजक, नीशा अधिकारी, सुशील सिटौलालगायतका कलाकारले अभिनय गरेका छन् । 

लेखक तथा निर्देशक पाण्डेले सात पात्रको सम्बन्धको वरिपरि घुमेको कथामा जीवनको भोगाइबाट उत्पन्न परिस्थितिलाई चित्रण गरिएको बताए । 'चार महिला पात्रको संवेदना, चाहना र भोगाइलाई चलचित्रमा प्रस्तुत गरिएको छ', उनले भने । 

मिलन आले मगर निर्देशन गरेकाे चलचित्र ‘हिँड्दा हिँड्दै’ मा सलोन बस्नेत, आकाश श्रेष्ठ, रेखा शाह, भोलाराज सापकोटालगायतका कलाकारले अभिनय गरेका छन् । मित्रता र प्रेममा आउने उतारचढावलाई चित्रण गरिएको चलचित्रका लेखक सुशील पङ्गेनी छन् । 

अन्तिम अपडेट: भदौ २२, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया