छैटौँ झापा गोल्डकपको खेल तालिका सार्वजनिक : उद्घाटन खेलमा एपीएफ र सङ्कटा खेल्ने

 फागुन १६, २०८० बुधबार १२:५४:१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – फागुन १९ गते आउँदो शनिवारदेखि सञ्चालन हुने छैटौँ झापा गोल्डकप फुटबलको खेल तालिका आज सार्वजनिक गरिएको छ । झापा गोल्डकपमा ए डिभिजन क्लबसहित १० टोली सहभागी छन् ।

गोल्डकपको उद्घाटन खेलमा विभागीय टोली सशस्त्र प्रहरी बलको एपीएफ र सङ्कटा फुटबल क्लब खेल्ने भएका छन् । अर्को विभागीय टोली नेपाल पुलिस क्लब र ए डिभिजन लिग च्याम्पियन चर्च ब्वाइज युनाइटेड फागुन २० मा क्वार्टर फाइनल प्रवेशका लागि प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् ।

उद्घाटन खेलको विजेताले सर्लाहीको बाग्मती युवा क्लबसँग पहिलो क्वार्टर फाइनल खेल खेल्नेछ । त्यस्तै, फागुन २२ गते नेपाल पुलिस र चर्च ब्वाइजबीच हुने खेलको विजेताले न्युरोड टिम (एनआरटी) सँग दोस्रो क्वार्टर फाइनल खेल खेल्नेछ । तेस्रो क्वार्टर फाइनल खेल फागुन २३ गते विभागीय टोली त्रिभुवन आर्मी फुटबल क्लब र दुईपटकको ए डिभिजन लिग च्याम्पियन मछिन्द्र एफसीसँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ ।

अन्तिम क्वार्टर फाइनल खेल फागुन २४ गते झापा–११ र एन्फा मकवानपुरसँग सेमिफाइनल प्रवेशका लागि खेल हुने आयोजक झापा गोल्डकपले जनाएको छ । फाइनल खेल फागुन २८ गते हुनेछ । विजेताले नगद १३ लाखसहित ट्रफी पाउनेछ ।

अन्तिम अपडेट: बैशाख ६, २०८१

तपाईको प्रतिक्रिया