सागमा पदक जित्ने खेलाडीलाई सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारले नगद पुरस्कारसहित सम्मान गर्ने

 मंसिर २७, २०७६ शुक्रबार ७:२३:१४ | रासस
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारले भर्खरै सम्पन्न १३औँ दक्षिण एसियाली खेलकुद प्रतियोगिता (साग) का पदक विजेता खेलाडीहरूलाई नगद पुरस्कारसहित सम्मान गर्नेभएको छ ।

सागमा सुदूरपश्चिम प्रदेशबाट नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै पदक जितेका खेलाडीहरुलाई मुख्यमन्त्री त्रिलोचन भट्टले सम्मानस्वरुप पुरस्कृत गर्ने घोषणा गरेको मुख्यमन्त्रीका प्रमुख स्वकीय सचिव शिवसिंह ओलीले जानकारी दिनुभयो ।

'खेलाडीहरुको मनोबल बढोस् र उच्च आत्मसम्मान प्रदान गरुन्' भन्ने उद्देश्यले स्वर्ण पदक विजेतालाई जनही १ लाख रुपैयाँ, रजत पदक विजेतालाई ५० हजार रुपैयाँ र कांस्य पदक विजेतालाई ३० हजार रुपैयाँ नगद प्रदान गरिने प्रमुख स्वकीय सचिव ओलीले बताउनु भयो ।

अन्तिम अपडेट: जेठ १५, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया