उद्योग अधिकृत र सडक इन्जिनियरविरुद्ध विशेष अदालतमा भ्रष्टाचारको मुद्दा

 साउन २५, २०७७ आइतबार १६:३२:४४ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय, नेपालगञ्ज, बाँकेका साताैं तहका उद्योग अधिकृत हुकुमबहादुर ओलीविरुद्ध विशेष अदालत काठमाण्डाैमा भ्रष्टाचारको मुद्धा दायर भएको छ ।

ठेक्का पट्टाको अनुमति–पत्र बनाइदिने भन्दै ९६ हजार ३ सय रुपैयाँ घुस लिइरहेको अवस्थामा अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले ओलीलाई पक्राउ गरेको थियो । सेवाग्राहीले पेश गरेका कागजात पुरा नभएको भन्दै बाँकी रहेका कागजात पेश नगरे काम नहुने डर देखाइ घुस लिएको अभियोगमा अख्तियारले मुद्धा दायर गरेको हो ।

यसैबीच, अख्तियारले बाग्लुङको ढोरपाटन नगरपालिका कार्यालयका इन्जिनियर मिलन अधिकारीविरुद्ध पनि विशेष अदालत काठमाण्डाैमा भ्रष्टाचारको मुद्धा दायर गरेको छ । उपभोक्ता समितिमार्फत सडक निर्माण सम्बन्धी योजनामा भुक्तानी दिएबापत विभिन्न बहाना बनाएर १ लाख रुपैयाँ घुस लिएको अधिकारीमाथि आरोप लागेको छ ।

उनले गुजा–सिलगुम–ओखरधारा–खोलेसिबाङ सडक निर्माण योजनाको अन्तिम मुल्याङ्कन बनाउने प्रयोजनको लागि १ लाख रुपैयाँ घुस लिएको पुष्टि भएको अख्तियारका प्रवक्ता तारानाथ अधिकारीले बताउनुभयो ।

अन्तिम अपडेट: साउन २६, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया