काठमाण्डाैकाे भण्डारखाल जङ्गलमा दुई जनाकाे शव फेला

 भदौ १७, २०७६ मंगलबार १५:४०:५७ | रासस
unn.prixa.net

काठमाण्डाै - काठमाण्डौ महानगरपालिका–८, गौशालामा रहेकाे भण्डारखाल जङ्गलमा मंगलबार बिहान खोटाङका एक महिला र एक पुरुषकाे झुण्डिएकाे अवस्थामा शव फेला परेकाे छ ।  

खोटाङको दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका–१० घर भएर काठमाण्डौको बाँसबारी बस्दै आएका ४० वर्षीय जय गिरी र खोटाङको टेम्मा गाउँ बस्ने ३३ वर्षीया उमिता दमाईकाे शव मंगलबार बिहान सँगै रुखमा झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेकाे महानगरीय प्रहरी वृत्त गौशालाका प्रहरी निरीक्षक खेम राउतले जानकारी दिनुभयो । 

मर्निङ वाकमा निस्किएका स्थानीयवासीले दिएको सूचनाका आधारमा घटनास्थल पुग्दा दुवैकाे शव झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको गौशाला प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरी निरीक्षक राउतले चिकित्सक बोलाएरै घटनास्थलको प्रकृति मुचुल्का उठाइ दुवै शव परीक्षणका लागि महाराजगञ्जमा रहेकाे शिक्षण अस्पतालमा लगिएको जानकारी दिनुभयो ।

उनीहरु दुवै जना खोटाङ कारागार बसेर निस्किएको बुझिएको छ । 

बाँसबारीमा परिवारसँगै बस्दै आएका गिरी मजदुरी गर्दथे । मंगलबार बिहान गिरीकी श्रीमती र छोरा प्रहरीको सम्पर्कमा आएका थिए । गिरी सोमबार बेलुका पशुपति घुम्न जान्छु भनेर निस्किएको श्रीमतीको भनाइ उद्धृत गर्दै प्रहरी निरीक्षक राउतले बताउनुभयो ।

खोटाङ बस्दै आएकी दमाई काठमाण्डौ आएको कारण भने खुलेको छैन । उनी काठमाण्डौमा दिदी–भिनाजुकहाँ बसेको पाइएको प्रहरीले जनाएको छ ।

अन्तिम अपडेट: बैशाख १६, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया