नर्भिक अस्पतालले बनाएको संरचना २४ घण्टाभित्र हटाउन काठमाण्डाै महानगरकाे निर्देशन

 साउन २३, २०७९ सोमबार १८:३१:४ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – काठमाण्डौ महानगरपालिकाले सरकारसँग भाडामा लिएको जग्गामा नक्सा पास नगरि बनाएको संरचना २४ घण्टाभित्र हटाउन नर्भिक अस्पताललाई निर्देशन दिएको छ ।  

महानगरपालिकाले आज साेमवार सूचना निकालेर अस्पतालले बनाएको संरचना सरकारसँग भएको सम्झौता विपरीत भएकोले २४ घण्टाभित्र हटाउन निर्देशन दिएको हो । अन्यथा नियमअनुसार कारबाही हुने चेतावनीसमेत महानगरले दिएको छ ।

थापाथलीमा रहेको नर्भिक अन्तर्राष्ट्रिय अस्पतालले २० वर्षदेखि डेढ रोपनीभन्दा धेरै सरकारी जग्गा कब्जा गरेर प्रयोग गरिरहेको छ । नर्भिक अस्पतालले तत्कालीन भूमिसुधार कार्यालयका अधिकारीहरूसँग सेटिङ मिलाएर कौडीको भाउमा त्यो जग्गा प्रयोग गरेको पाइएको छ । त्यही  कौडीको भाउमा लिएको जग्गाको अस्पतालले भाडासमेत नतिरेको खबरहरू प्रकाशित भएका थिए । त्यही जग्गामा नक्सा पास नगरि बनाएका संरचना २४ घण्टाभित्र हटाउन महानगरपालिकाले निर्देशन दिएको हो ।

अन्तिम अपडेट: जेठ १०, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया