निषेधाज्ञामा थप कडाइ गरिन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

 वैशाख २०, २०७८ सोमबार १५:५३:१० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल फाेटाे

काठमाण्डाै – प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली निषेधाज्ञामा थप कडाइ हुने बताउनुभएको छ । देशवासीका नाममा सम्बोधन गर्दै ओलीले कोरोनाको दोस्रो लहर नियन्त्रणका लागि विज्ञको सुझावअनुसार निषेधाज्ञा लागू गरिएको र यसलाई थप कडाइ गरिने बताउनुभयो ।

उहाँले निषेधाज्ञाको पालना गरिदिन पनि नागरिकसँग आग्रह गर्नुभएको छ । स्वास्थ्य मापदण्डकाे पालना गरेर र सावधानी अपनाएर नै महामारीविरुद्ध लड्न सकिने उहाँकाे भनाइ छ । 

काेराेना सङ्क्रमणकाे पहिलाे लहरमा अपनाइएकाे सावधानीका कारण महामारी फैलिन नपाएकाे र अहिले दाेस्राे लहरमा पनि त्यस्तै सावधानी अपनाउन ओलीले जाेड दिनुभयाे । 

अन्तिम अपडेट: जेठ ३२, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

2 Comments

 • Dinesh

  May 3, 2021, 6:47 p.m.

  यो पाराले कोभिद रोकथाम हुँदैन , बरु स्वास्थ्य मापदण्ड अपनाऊँ अनुगमन कड़ा गरौँ , सार्वजनिक यातायातमा ७० प्रतिशत बस्न दिउँ , लकडाउन बेलिका ८ देखि बिहान ६ सम्म गरौँ / होटेल रेस्टुरेन्ट बेलुकी ६ सम्म मात्र खोलौं , केही महामारी बढी भएको देश बाहेक अन्यन्त्रको अन्तराष्ट्रिय उडान चालु गरौं /

 •  0 Reply
 • Binita Fuyal

  May 3, 2021, 4:49 p.m.

  भन्न त भन्नु हुन्छ नि प्रधानमन्त्री ओली जी , तर व्यवहारमा कसैले पालना गरेको छैन , पोहोर जस्तै कडा गरन सके केही हुन्थ्यो कि ?? अहिले त निषेधाज्ञा हो कि हैन जस्तो छ / अत्यावश्यकको नाममा अनावश्यक उद्योगले कामदारलाई बिना कुनै स्वास्थ्य मापदण्ड , सामाजिक दुरी बिना काममा जोतेका जोतेइ छन् / कति यस्ता गुनासा छन्, सुनुवाई कहिँवाट भएन .......

 •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया