शरीरका घाउको मात्र होइन मनको पीडाको पनि ख्याल गर्नु पर्ने रहेछ

 असार २३, २०७९ बिहिबार १६:२५:२६ | उज्यालो सहकर्मी

कमाउने सपना बोकेर परदेशी भूमिमा पुगेकाहरू सबैले कमाउन सक्दैनन् । कतिपयलाई घर परिवार र देशै छाडेर परदेश जानुपर्दा मनको पिरले सताउँछ । विदेशमा बस्न सक्दैनन् । आफ्नै देश फर्की आउँछन् । तर आफ्नो मनको कुरा भन्न सक्दैनन् । मनको पिर मनैमा बोकेर हिँड्दा जहाँ गए पनि गाह्रो हुन्छ । यस्ताे अवस्थामा मनको गाँठो फुकाउने एक भर पर्दो माध्यम मनोपरामर्शकर्ता पनि हुन सक्छन् ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ५, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया